W naszej ofercie znajdą Państwo również wydruk karnetów, biletów oraz wejściówek. Gwarantujemy wysokiej jakości cyfrowy wydruk. Istnieje możliwość druku biletów imiennych. W naszym asortymencie posiadamy papiery od 90 do 350g, dlatego nie muszą się Państwo ograniczać do jednej grubości produktu. Karnety, bilety oraz wejściówki wykańczamy również foliami soft touch, mat oraz połysk.

Jaką ofertę ma dla Państwa nasza agencja reklamowa?
Nasze bilety i wejściówki są estetyczne, a przy tym zawierają wszystkie istotne informacje takie jak adres i numer imprezy, dane organizatora, cenę biletu, data i miejsce, a także regulamin. Powinny także wskazywać na to, co jest dozwolone, a co nie jest na imprezie. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są odporne na wilgoć, zarysowania i zabrudzenia.

Natomiast Nasze karnety wykonane z wysokiej jakości materiałów, są wytrzymałe i trwałe. Na karnecie powinno być wyraźne wskazanie na typ karnetu, ilość dni dostępu a także cena za karnet. Takie karnety powinny być również łatwe do przechowywania i transportowania. Karnety powinny być wyposażone w bezpieczne zabezpieczenia, takie jak numery seryjne, skanery barcode i hologramy, które zapobiegną podrabianiu lub niewłaściwemu użyciu. I takie rozwiązania jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować!

Wyślij do druku