Drukarnia Olsztyn

Drukarnia Olsztyn

Drukarnia Olsztyn świadczy usługi reklamy on-line, zewnętrznej oraz identyfikacji wizualnej firm i przedsiębiorstw. Oferta obejmuje druk banerów reklamowych, szyldów, tablic unijnych, wizytówek, certyfikatów, dyplomów, katalogów produktowych, druk i wycinanie naklejek, plakatów, fototapet na wymiar, ulotek reklamowych, oklejanie samochodów, naklejek na butelki, a nawet modele i prototypy 3D. W naszej ofercie znajdują się również usługi introligatorskie dla inżynierów, projektantów, studentów budownictwa, przedsiębiorców, inwestorów, wykonawców, takie jak oprawy twarde kanałowe mgr inż. lic. dr., termobindowanie, bindowanie grzbietami, bindowanie spiralowe / drutowe, laminowanie dokumentów, listwy zaciskowe. Ponadto, obsługujemy także wydruki projektów budowlanych, technicznych, graficznych, CAD A0 A1 A2 A3 A4 i niestandardowych formatów na kalce i papierze. Dostarczamy usługi drukowania z pendrive, poczty, maila, telefonu smartfona, kart SD. Świadczymy także usługi reklamy zewnętrznej na terenie Olsztyna, jako agencja reklamowa, a także zapewniamy wysyłkę na cały świat.

Drukujemy wszystko od wizytówek po bilboardy, w tym banery reklamowe, folie do oklejenia samochodu i druk fotoobrazów na płótnie canvas. Specjalizujemy się także w druku etykiet, naklejek samoprzylepnych i produktów spożywczych. Posiadamy również szeroką ofertę wydruków wielkoformatowych, takich jak rollup’y, folie na witryny sklepowe, reklamy świetlne, tablice reklamowe i unijne, szyldy reklamowe, potykacze reklamowe, folie magnetyczne czy oklejanie pojazdów.

Agencja reklamowa w Olsztynie oferuje trwałe i odporne na pranie nadruki na różnych tekstyliach. Drukujemy na odzieży w pełnych kolorach lub jednym kolorze, stosując haft komputerowy, sitodruk, termotransfer, sublimację, wycinanie i transfer mechatej folii flock, nadruk flex, a następnie wycięcie po obrysie OPOS na folii flex i nasienie na znakowany przedmiot z termicznym utrwaleniem. Nasza drukarnia oferuje też cyfrowe druki na prawie wszystkich mediach, takich jak: papier kredowy, satynowy, folia, baner, rollup, płótno, folia magnetyczna, tablica. Nasze usługi są korzystne dla sportowców, firm, przedsiębiorstw, instytucji, fabryk oraz innych organizacji i osób, które potrzebują odzieży i strojów ze znakami firmowymi. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.