Wizerunek marki wypracowuje się latami, dlatego w opracowaniu graficznym marki bardzo istotnym czynnikiem jest spójność. Materiały firmowe oraz elementy identyfikacji wizualnej muszą być ze sobą integralne. Twoja firma jest kojarzona poprzez zastosowane kolory czy elementy reklamowe, jeżeli z każdą zmianą będziesz naruszać elementy rozpoznawalne, klienci nie będą Cię zapamiętywać. Postaw na projekt, który zainteresuje Twoich klientów. Nie bój się podjąć współpracę z doświadczonym grafikiem. Agencja reklamowa w Olsztynie gwarantuje stworzenie profesjonalnego loga, dzięki któremu odznaczysz się na tle konkurencyjnych firm. Tworzymy projekty graficzne na potrzeby druku i internetu.
Zainteresowany? Zapytaj o wycenę swojego projektu! Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Jakie logo jest idealne?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od celu, do jakiego logo ma być wykorzystane. Dlatego najlepszym sposobem na stworzenie idealnego logo jest skonsultowanie się z profesjonalnym projektantem, który zna się na tym, jak stworzyć logo, które będzie spełniać wymagania i będzie wyglądać dobrze. Jeśli logo ma być używane do promowania marki, musi być ono przyciągające, łatwe do zapamiętania i odzwierciedlać charakter marki. Natomiast w przypadku logo stosowanego w celach reklamowych, to musi być ono wyraziste, przyciągające uwagę i wyrażać założenia reklamy.

Szukasz idealnego logo?

Zapraszamy! Nasi graficy wysłuchają Twoich pomysłów i przerodzą twoją wizję w rzeczywistość!

Wyślij do druku