Rollupy to system prezentacji informacji o firmie, produktach lub usługach. Składają się z aluminiowej kasety, do której dołączona jest składana rurka (maszt) podtrzymująca rozwinięty wydruk. Rollupy dostępne są w szerokim wyborze – od tańszych do ekskluzywnych. Po złożeniu wszystkie elementy można schować do poręcznego pokrowca wyposażonego w pasek ułatwiający transport.

Posiadamy szeroki wybór materiałów promocyjnych, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Z naszej oferty mogą skorzystać Państwo z rollupów Standard, Standard Plus, Premium, Exclusive lub Dwustronnych. Wszystkie te modele wyposażone są w trzyczęściowy, niewidoczny od przodu zaczep, maszt aluminiowy, który zapewnia stabilność plakatu oraz odpowiednią wysokość. Szerokość rollupu jest dopasowywana do potrzeb, wielkości i formatu przygotowanej grafiki. Wszystkie rollupy mają standardowo 2 metry wysokości.

Nasze roll-upy są wykonane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Do produkcji używamy FRONTLIT – tkaniny pokrytej PCV, która idealnie nadaje się do produkcji bannerów, oraz BLOCKOUT – materiału poliestrowym, który gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów, a jego matowa i gładka powierzchnia zapobiega przenikaniu światła. Na wydruk używamy najnowocześniejszych maszyn marki ROLAND, zapewniających wysoką jakość w rozdzielczości do 1440 dpi. Takie roll-upy skutecznie przyciągają uwagę odbiorców.

Wyślij do druku